Jak pracujemy?

 1. Oczywiście przyjeżdżamy do wskazanej przez Ciebie nieruchomości, która wymaga naszego wsparcia z zakresie Home Stagingu.
 2. Przeprowadzamy inwentaryzację wszystkich wnętrz (robimy zdjęcia, wykonujemy pomiary).
 3. W przypadku domów i segmentów przeprowadzamy inwentaryzację najbliższej okolicy zewnętrznej domu (ogródek, trawnik, działka).
 4. W ciągu 3 dni roboczych otrzymujesz od nas pełny raport obejmujący:
  • słabe i mocne strony Twojej nieruchomości,
  • nasze zalecenia dotyczące ewentualnych napraw, poprawek, usterek,
  • spis konkretnych przedmiotów, elementów wyposażenia wnętrz, mebli jakie proponujemy zastosować w tym indywidualnym przypadku,
  • zalecenia porządkowe
 5. Kolejny krok zależy od Ciebie. Albo sam dokonujesz wszystkich zmian, które przedstawiliśmy w raporcie albo wykonanie zlecasz nam.
 6. Jeśli działania zostają zlecone naszej firmie,  w zależności od stwierdzonych potrzeb, kontaktujemy się z naszą zaprzyjaźnioną ekipą remontową lub/i sprzątającą, które działają pod naszym nadzorem.
 7. W zależności od zakresu zmian po kilku/kilkunastu dniach przedstawiamy Ci Twoją nieruchomość gotową do sprzedaży lub/i wynajmu
 8. W zakres naszych działań wchodzi również wykonanie sesji wnętrz nieruchomości oraz umieszczenie ogłoszenia wraz ze zdjęciami z sesji na najbardziej popularnych portalach ogłoszeniowych z zakresu nieruchomości (www.otodom.pl, www.gratka.pl, www.olx.pl)
 9. W ramach oferty możemy przygotować również bannery, tabliczki informujące o sprzedaży Twojego domu, mieszkania, biura