Skip to main content

O MNIE

kobieta pisząca na laptopie Simply Concept


Simply Concept powstał z pasji do wnętrz i nieustannego kreowania przestrzeni wokół.

Potrzeby moich klientów zamieniam w praktyczne rozwiązania w ich domach.
Lubię minimalizm i prostotę we wnętrzach. Minimalizm nie musi być jednak nudny:)

Zawsze szukam jaki „smaczków” aby nadać wnętrzu charakter najbardziej odpowiadający jego właścicielom. W swoich projektach stosuję sprawdzone i skuteczne rozwiązania funkcjonalne.
Wszystkie projekty traktuję wyjątkowo, bo wszyscy moi klienci są wyjątkowi. Nie tworzę wnętrz katalogowych. Bo w katalogu nie da się żyć. W naszych domach są przyjaciele, spotkania, dzieci, zwierzęta. Pomogę stworzyć Ci dom, w którym będziecie spędzać swoje życie.
Na co dzień oprócz pracy nad projektami jestem mamą 3 cudownych córek i żoną dla wspaniałego Męża:) Do kompletu rodzinnego dołączyła 3 lata temu labradorka Boni.

Jestem uzależniona od pogodnego nieba oraz „Delicji” – pomarańczowych…ale to jakby jest oczywiste, bo inne smaki się nie liczą:)

Gdybym nie była projektantem… byłabym chirurgiem..:) w sumie chirurg też zajmuje się wnętrzami:)

„Less is more” – tym można opisać styl, w którym tworzę przestrzeń w swoich projektach.

Agnieszka Trojanowska podpis

Bardzo polecam firmę Simpy Concept, jestem zadowolona ze współpracy. Pani Agnieszka przygotowała profesjonalny projekt z całą listą zakupów, nawet z najmniejszymi detalami jak dodatki do wnętrza. Nadzorowała realizację i w trakcie prac doradzała we wszystkim. Polecam!

Gabriela G.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Simply Concept. Pani Agnieszka czytała mi w myślach i wykonała fantastyczny projekt i nadzorowała realizację. Polecam!

Justyna Kuczorska

Bardzo polecam Simply Concept - od koncepcji, projektu, wyboru materiałów, listy zakupowej poprzez wykończenie wnętrza z najmniejszymi detalami. Warto, bo oszczedziłam czas i nerwy. Można zapomnieć o martwieniu się o cokolwiek a mieszkanie zostanie pięknie wykończone. Mało tego, Agnieszka jest profesjonalistka w każdym calu!!! Z całego serca polecam!!!!!!!

Dorota Wachowska

Bardzo polecam. Kiedy nie ma się pomysłu na swój nowy dom z pomocą przychodzi Architekt wnętrz. Pani Agnieszka doskonale zebrała wszystkie nasze pomysły i potrzeby. Dodała kilka rewelacyjnych patentów od siebie (np. narożna szafka przy prysznicu) i mamy nasze wymarzone M. Dziękuję 🙂

Dorota Patoka
[/vc_column]

All rights reserved

FAQ