REALIZACJE

 

OSTATNIE WYBRANE REALIZACJE

Projektujemy, kreujemy, urządzamy, realizujemy. Z sercem, doświadczeniem, kompetencjami a przede wszystkim rekomendacjami od naszych klientów. Poniżej kilka ostatnich projektów.

SYPIALNIA W STYLU BOHO

Przy okazji remontu kuchni inwestorka poprosiła o wsparcie w temacie sypialni. Chciała zobaczyć ogólny, nowy i świeży kierunek, zostawiając główny mebel- wiklinowe łóżko. Bardzo lubię ten letni projekt.

NOWA KUCHNIA W DOMU JEDNORODZINNYM

Ciemna i niedoświetlona kuchnia wymagała zmiany. Zdecydowanym marzeniem Pani domu była jasna kuchnia z ciemnym blatem nawiązującym do reszty wystroju wnętrza. 

REMONT GENERALNY DOMU POD WARSZAWĄ

Metamorfoza kuchni, holu i salonu, uwzględniająca wymianę podłóg, mebli, zmianę ustawienia ścian. Efekt? Otwarta przestrzeń salonu połączona z holem i kuchnią utrzymana w stylistyce skandynawskiego minimalizmu. Biel połączona z szarością i drewnem nadała wnętrzom nowoczesności i charakteru.

METAMORFOZA ŁAZIENKI

Ponad 12 letnia łazienka wymagała zmiany. Minimalistyczny projekt,  maksymalnie wykorzystujący niewielką przestrzeń. Materiały ułatwiające utrzymanie pomieszczenia w czystości.

MIESZKANIE POD WYNAJEM- REMONT GENERALNY

Mieszkanie w starym budownictwie, przeznaczone pod wynajem, wymagało jednak generalnego remontu. Efekt? Mieszkanie wynajęte w pierwszym dniu.

APARTAMENT NA MOKOTOWIE

150-metrowy apartament na prestiżowym mokotowskim osiedlu, utrzymany w minimalistycznym stylu. Wymagał przeprowadzenia drobnych prac remontowych, doświetlenia i kilku elementów dekoracyjnych.

PROJEKT ŁAZIENKI DOM JEDNORODZINNY POD WARSZAWĄ

Ponad 20-letnia łazienka wymagała zmiany. To przykład  łazienki z potencjałem: duża, przestronna lecz lekko zagracona niepotrzebnymi rzeczami. Dwa wejścia do łazienki to – w tym przypadku – o jedno za dużo.

METAMORFOZA POKOJU 6-LETNIEGO CHŁOPCA

Pomieszczenie znajdujące się na poddaszu domu jednorodzinnego. Bardzo ciemne i zagracone. Brak jasno wydzielonego miejsca na część sypialną, część do nauki i zabawy. Nieużywany strych zamieniliśmy na antresolę z sypialnią.

PROJEKT POKOJU 9-LETNIEJ DZIEWCZYNKI

Miała być metamorfoza a zrobił się duży projekt:) Skomplikowane wnętrze pełne skosów, stara boazeria zakrywająca piękne drewniane belki, duże różnice wysokości.. Ale nie ma dla nas rzeczy niemożliwych:)

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Potrzebowaliśmy zmiany z naszym kilkunastoletnim domu, dostosowania dotychczasowych pokoi, do potrzeb dorastających dzieci. Agnieszka pokazała nam możliwości wykorzystania przestrzeni. Dzieci bardzo zadowolone. Polecamy.

Kasia i Michał, Józefosław

Ze względów osobistych musiałem szybko sprzedać mieszkanie. Agnieszka pomogła mi przygotować je do sprzedaży. Szybko, sprawnie, projekt przeprowadzony od A do Z. Polecam. Mieszkanie sprzedane w tydzień!

P. Jarek, Mokotów, Warszawa

Moje dwie córki dzielą jeden mały pokój. Moment pójścia do szkoły stał się przełomowy, bo zupełnie nie wiedziałam jak mam urządzić tak małą przestrzeń. Zaprosiłam do nas Agnieszkę. Efekty rewelacyjne. Pokój świetnie zaprojektowany na potrzeby dwójki dzieci z perspektywą ich rozwoju i dorastania. Polecam współpracę z Agnieszką.

Agnieszka S. Wilanów

© 2016 Simply Concept. All rights reserved.

KONTAKT

TELEFON +48 537 410 537
E-MAIL: agnieszka@simplyconcept.pl

ŚLEDŹ NAS