Skip to main content

NOWY WIATR W ŻAGLACH CZYLI NOWA ODSŁONA STRONY

By 1 października, 20236 października, 2023INSPIRACJE

Witam Cię serdecznie na nowej odsłonie – mojej starej strony! 🙂 Simply Concept działa już ponad 7 lat. Przyszedł czas na jej zaktualizowanie a przede wszystkim na dopasowanie treści do moich klientów. Zapraszam Cię serdecznie do przestrzeni Simply Concept.

PROSTOTA I PRZEJRZYSTOŚĆ

Moim celem było stworzenie prostej i przejrzystej przestrzeni, gdzie potencjalni klienci bezproblemowo odnajdą potrzebne informacje. Simply Concept to minimalizm w projektowaniu, prostota rozwiązań i funkcjonalności oraz lekkość i przestrzeń, którą przekazuję w swoich projektach. Chciałam aby nowa strona – moja wizytówka- pokazywała dbałość o szczegóły i estetykę na każdym poziomie.

DLACZEGO SIMPLY CONCEPT?

Czym się wyróżniam… poza pięknym psem na zdjęciu?:) W erze królowania social mediów powinnam wyróżniać się viralowymi filmikami na Tik Toku:) Póki co brak virali:) Ale sądząc po zadowoleniu moich klientów z profesjonalizmu w zakresie projektów i współpracy – kilka atutów mam:)

WSZYSTKIE PROJEKTY W 3D

Rozpieszczam moich klientów:) chcę aby widzieli na co się decydują. W końcu po to wynajmują projektanta wnętrz, bo nie są w stanie sobie wyobrazić nowej przestrzeni. Ze mną, już nie muszą sobie wyobrażać. Wszystkie projekty przedstawiam w formacie 3D. Absolutną bombą są też filmiki.

PISZĄ O NAS

Największą nagrodą dla projektanta po wykonanym projekcie, jest otrzymanie serdecznych, budujących, często wzruszających opinii, którymi postanowiłam podzielić się również na nowej stronie. Przytaczam kilka, więcej możecie znaleźć pod tym linkiem.

PRZYKŁADOWE MATERIAŁY

Decyzja o wynajęciu projektanta bywa trudna. Aby ułatwić jej podjęcie, pokazuję przykładowe materiały, jakie otrzymują moi klienci. Oczywiście materiały te różnią się w zależności od pakietu, na który zdecyduje się klient.

PAKIETY

Aby ułatwić podjęcie decyzji, pogrupowałam najczęściej wybierane zakresy usług w pakiety. Jeśli jest taka potrzeba elastycznie usuwamy lub dodajemy kolejne działania, które klient chciałby zlecić.

REALIZACJE

I oczywiście wisienka na torcie czyli sekcja do której najczęściej zaglądają klienci czyli zrealizowane projekty 🙂 jeszcze póki co lekko niedojrzała ta wisienka ..bo mocno się staram o uzupełnienie zdjęciami z wszystkich wykonanych projektów.

KONSULTACJE ON-LINE

Reagując na potrzeby klientów wprowadziłam również konsultacje on-line. To 1,5-2 godzinne spotkania podczas których pomagam podjąć decyzje dotyczące funkcjonalności mieszkania, kolorystyki, doradzam, inspiruję i wspieram. Szczegóły konsultacji on-line i stacjonarnych znajdziesz tu.

FAQ – CZYLI NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Pojawił się również blok – FAQ – najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie. Ale jeśli pojawią się kolejne- nie ujęte w tym bloku, oczywiście zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

BON PREZENTOWY

Wychodząc na przeciw potrzebom moich klientów wprowadziłam bon prezentowy. Możesz wykupić taki prezent i obdarować kogoś bliskiego konsultacją, poradą lub projektem mieszkania.

Oczywiście jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące usług, porad, napisz lub zadzwoń.
Mam nadzieję, że wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla przestrzeni Twojego domu.